proti - to be online   
Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci to kancelaria prawna łącząca w sobie doświadczenie zdobywane we współpracy z podmiotami świadczącymi pomoc prawną na najwyższym poziomie z nowym podejściem do budowania długotrwałych relacji z Klientem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.
Koronawirus nie przedłuża czasu na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny
data dodania:
16.03.2020
Prezes UOKiK nie jest uprawniony do nakładania kar za naruszenie art. 172 Prawa Telekomunikacyjnego...
data dodania:
25.02.2020
Czy przedsiębiorca zagraniczny musi się martwić Prezesem UOKIK ?
data dodania:
09.01.2020
Wesołych Świąt !!!
data dodania:
23.12.2019
Grożenie przedsiębiorcy Prezesem UOKIK może być przestępstwem
data dodania:
18.06.2019
Czy windykacja przedawnionych roszczeń wobec konsumenta jest bezprawna ?
data dodania:
04.04.2019
Prawo korporacyjne

Rozumiejąc Państwa potrzeby projektujemy rozwiązania korzystne, przybliżamy rozwiązania skomplikowane i rzetelnie wyjaśniamy ryzyka. Bez wyśmienitej znajomości prawa handlowego, zaoferowanie usługi o najwyższym standardzie nie byłoby możliwe.
Prawo umów

Napisać umowę potrafi każdy. Stworzyć bezpieczny i korzystny kontrakt, którego postanowienia nie kolidują z założeniami biznesowymi i opierają się na zrozumieniu specyfiki branży potrafią tylko nieliczni. Z przyjemnością oddajemy się do Państwa dyspozycji w tym zakresie.
Prawo konsumenckie

Świadcząc usługi lub prowadząc sprzedaż na rzecz konsumentów warto mieć świadomość istnienia specyficznych regulacji w obrocie B2C. Dzięki wieloletniej praktyce pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań, co pozwala optymalizować działalność i zarządzać ryzykiem.
Prawo farmaceutyczne

W dziedzinie prawa farmaceutycznego wychodzimy naprzeciw wymaganiom branży, która potrzebuje specjalizacji. Dajemy Państwu wiedzę i zaangażowanie, w oparciu doświadczenia w pracy dla największych podmiotów, stawiając  na powszechną dostępność usług prawnych w tym zakresie.
Prawo medyczne

W obliczu wzrostu świadomości prawnej pacjenta widzimy konieczność częstego sięgania po wiedzę prawną w dziedzinie prawa medycznego. Służymy Państwu naszym doświadczeniem i zaangażowaniem, mając świadomość, że problematyka medyczna wymaga praktyki i specjalizacji.
Prawo rodzinne i spadkowe

Istnieją w życiu każdego człowiek momenty, w których warto polegać na profesjonalnej, obiektywnej pomocy, pozbawionej elementu emocjonalnego, a jednocześnie świadczonej z szacunkiem, zrozumieniem i indywidualnym podejściem. Służymy pomocą osobom potrzebującym takiego wsparcia.
Prawo pracy

By zaoferować kompleksową obsługę przedsiębiorstwa konieczne jest staranne przygotowanie do rozwiązywania problemów związanych z prawem pracy, w tym do konfrontacji w toku potencjalnego procesu. Oddajemy do Państwa dyspozycji budowaną wiele lat kompetencją w tej dziedzinie.
Audyt prawny (due diligence)

By zapewnić sobie komfort podjęcia rzetelnej decyzji biznesowej wielokrotnie konieczne jest dokonanie weryfikacji prawnej.  Prowadzimy audyty wsłuchując się w Państwa założenia, ułatwiając ich realizację i pomagając koncentrować się na Państwa właściwej działalności.
Nieruchomości

Obrót nieruchomościami  wymaga szczególnej staranności przy doborze odpowiednich rozwiązań prawnych. Wiemy, że gwarancja najwyższych standardów obsługi prawnej w tej sferze jest po prostu niezbędna.
Upadłość i restrukturyzacja

Jedną z cech działalności biznesowej jest element jej nieprzewidywalności. Jesteśmy gotowi świadczyć pomoc prawną w momentach trudnych z punktu widzenia przedsiębiorcy, oferując rzetelną ocenę realnych zysków wynikających z działań restrukturyzacyjnych.
Prawo karne gospodarcze

Niemal w każdej branży funkcjonują przepisy przewidujące sankcje karne. Wiemy, że kreatywne i  innowacyjne prowadzenie działalności gospodarczej może wiązać się z ryzykiem. Posiadając prawo wykonywania zawodu adwokata gwarantujemy kompleksową pomoc w tym zakresie.
Copyright © Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci. Wszelkie prawa zastrzeżone. Biuro: ul. Winogrady 60/2, 61-658 Poznań
projekt i realizacja: proti - to be online