proti - to be online   

Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci to kancelaria prawna łącząca w sobie doświadczenie zdobywane we współpracy z podmiotami świadczącymi pomoc prawną na najwyższym poziomie z nowym podejściem do budowania długotrwałych relacji z Klientem.

Świadczymy usługi z naciskiem na profesjonalny charakter relacji między obsługą prawną a korzyściami osiąganymi przez naszych Klientów. Wykorzystując wszechstronne doświadczenie oraz zdobytą wiedzę doradzamy zarówno w rozwiązywaniu problemów, jak również w optymalizacji dotychczas stosowanych metod działania, a także kreujemy najlepsze strategie, służące realizacji biznesowych wizji naszych Klientów.

Świadcząc nasze usługi gwarantujemy Państwu nasze osobiste zaangażowanie w realizację powierzonych nam zadań, ponieważ wierzymy, że profesjonalna i etyczna obsługa prawna powinna bazować na dobrej znajomości specyfiki działalności Klienta i wzajemnym zaufaniu. Rozpoczynając pracę nad każdym zleceniem widzimy głęboką potrzebę skoncentrowania się w pierwszej kolejności na rzetelnej, kompetentnej i odpowiedzialnej ocenie opłacalności proponowanych rozwiązań z punktu widzenia Klienta.

Mamy świadomość, że każdy Klient i każda sprawa jest inna, a sprawa z pozoru drobna i błaha, niejednokrotnie potrafi mieć dla Państwa szczególne znaczenie. Cechuje nas indywidualne podejście i szacunek do każdego z kim przychodzi nam podejmować współpracę. 

Nie szukamy rozwiązań uniwersalnych, ale takich, które będą korzystne dla Państwa w konkretnej sprawie, jednocześnie uczciwie informując o potencjalnych ryzykach lub konsekwencjach wspólnie podejmowanych decyzji. Za największe wyróżnienie przyjmujemy bowiem Państwa zadowolenie oraz pozytywną ocenę współpracy z nami, którą przekazujecie Państwo swoim kontrahentom i bliskim.

Jako adwokaci świadczymy pomoc prawną zgodnie z przepisami ustawy Prawo o adwokaturze i w swoich działaniach kierujemy się zasadami zawartymi w Kodeksie Etyki Adwokackiej.

Działamy na rynku usług prawny od wielu lat, stwierdzając, że wyróżnienie się takim podejściem, jest odbierane przez Państwa z zadowoleniem, a powstałe dzięki temu relacje gwarantują owocną i długotrwałą współpracę oraz  rekomendowanie naszych usług Państwa kontrahentom i Bliskim, co zawsze z wdzięcznością przyjmujemy za najwyższy wyraz uznania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.                                               Copyright © Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci. Wszelkie prawa zastrzeżone. Biuro: ul. Winogrady 60/2, 61-658 Poznań
projekt i realizacja: proti - to be online