proti - to be online   
Konrad Kaszubiak adwokat

partner

W swojej praktyce zawodowej koncentruje się głównie na prowadzeniu negocjacji i procesów gospodarczych oraz zagadnieniach korporacyjnych prawa spółek ze szczególnym uwzględnieniem przekształceń podmiotowych, M&A, odpowiedzialności kadry zarządzającej oraz sporów pomiędzy wspólnikami/akcjonariuszami i członkami organów spółek. Ponadto specjalizuje się w prawie pracy i prawie obrotu nieruchomościami. Jest ekspertem w dziedzinie prawa spółek i prawa pracy portalu Biznes.WieszJak.pl. Zasiada w radach nadzorczych kilku spółek akcyjnych.

Od kilkunastu lat zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych funkcjonujących na rynku polskim i międzynarodowym. Doradzał jednemu z największych na rynku polskim dostawców sieci komputerowych notowanemu na warszawskiej GPW przy nabyciu zorganizowanej części przedsiębiorstwa w postaci sieci sklepów IT. Uczestniczył w wielu transakcjach przejęć i fuzji przedsiębiorstw. Doradzał spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i rynku NewConnect.

W ramach pracy dydaktycznej prowadzi szkolenia z zakresu umów w obrocie gospodarczym, odpowiedzialności kadry zarządzającej, funkcjonowania spółek i ich organów oraz zabezpieczania i windykacji wierzytelności.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2007 roku jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Wykonuje zawód adwokata wpisany na listę adwokatów pod numerem 2957.

Specjalizacje:

- prawo spółek

- umowy gospodarcze

- prawo pracy

- obrót nieruchomościami

- prawo rodzinne i spadkowe

Copyright © Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci. Wszelkie prawa zastrzeżone. Biuro: ul. Winogrady 60/2, 61-658 Poznań
projekt i realizacja: proti - to be online